Гласувайте за нашата Елена за "Спортен талант на публиката"!

Голямата бургаска надежда в таекуондото Емилия Тасева има възможност да спечели проект на Еврофутбол за „Спортен талант на публиката”. Едва 14-годишна, ученичката от строителния техникум „Кольо Фичето” има участия и победи в десетки състезания. За разлика от повечето деца на тази възраст нейното ежедневие се разпределя между училището и подготовката за различни турнири по цял свят. С много труд тя печели медал след медал за България. В края на миналата година състезателката на ТК ФОРС 2004 – Бургас участва на турнир в Сърбия в конкуренцията на момичета от 10 държави.

Еми се окичи със сребро, след като спечели четири победи и загуби едва на финала. Успехът е изключителен с оглед на броя на участващите клубове и състезателки. Поредното завоевание дава надежда, че това ще е нашият представител на следващите олимпийски игри в тежката версия на таекуондо - WTF. Проектът на Еврофутбол ще помогне на Еми да финансира подготовката си за големи международни състезания, които носят престиж на Бургас като спортен град с много таланти. Тя вече е одобрена като кандидат за "Спортен талант на публиката". Нека да я подкрепим, като гласуваме да получи признанието. Тя го заслужава. Срокът за гласуване е до 19.04.2016 г. в сайта www.eurofootball.bg.
Колкото повече хора гласуват, толкова по-голям е шансът нашето момиче да спечели!