График за консултации

График за консултации

ГРАФИК

ЗА КОНСУЛТАЦИИ НА УЧИТЕЛИТЕ

Втори учебен срок,  2016 / 2017 учебна година

 

 

Учител

Ден от седмицата

Час

Място

1

Антоанета Гюлеметова

четвъртък

13,00 – 13,50

Хр.ЧЕ

2

Ангел Димитров

понеделник

13,30 – 14,10

ХрЧЕ

3

Марин Маринов

вторник

12,30 – 13,10

Хр.ЧЕ

4

Силвия Атанасова

четвъртък

11,45 – 12,30

ХрЧЕ

5

Людмила Илиева

сряда

10,05 – 10,45

Хр.ЧЕ

6

Гергана Николова

сряда

13,30 – 14,10

Хр.ЧЕ

7

Мария Стайкова

вторник

13,10 – 13,50

Хр.ЧЕ

8

Петя Христова

понеделник

10,05 – 10,45

13,30 – 14,40

Хр.ЧЕ

9

Стоянка Алексиева

сряда

четвъртък

12,30 – 13,10

15,05 – 15,45

Хр.ЧЕ

10

Елеонора Пионова

сряда

 

11,45 – 12,30

13,30 – 14,10

Хр.ЧЕ

11

Мария Жекова

вторник

13,00 – 13,40

Каб. №15

12

Силвия Димитрова

вторник

четвъртък

12,40 – 13,20

13,30 – 14,10

Хр.ет.2

13

Златка  Костадинова

четвъртък

13,10 – 14,50

Хр.БЕЛ

14

Елена Янева

сряда

12,30 – 13,10

Хр.БЕЛ

15

Добринка Кирязова

сряда

12,30 – 13,10

Хр.БЕЛ

16

Стефка Георгиева

вторник

12,30 – 13,10

Хр.БЕЛ

17

Таня Лилкова

понеделник

9,00 – 9,40

Хр.БЕЛ

18

Снежана Новакова

сряда

 

12,30 – 13,10

13,20 – 14,00

Хр.МАТ

19

Валентина Недева

понеделник

12,40 – 13,20

Хр.МАТ

20

Пепа Чочорова

понеделник

12,40 – 13,20

Хр.МАТ

21

Галина Иванова

сряда

13,10 – 13,50

Хр. МАТ

22

Виктор Симеонов

сряда

13,10 – 13,50

Каб.№2

23

Галина Петрова

сряда

12,30 – 13,10

Каб.№47

Каб.№49

24

Зоя Генчева

четвъртък

12,30 - 13,10

Каб.№2

25

Константина Димитрова

вторник

10,55 – 11,35

Хр.МАТ

26

Ваня  Казакова

вторник

13,10 – 13,50

Хр.ет.№2

27

Станислава Русева

четвъртък

11,45 – 12,25

Хр.ет.2

28

Анелия Александрова

сряда

четвъртък

13,30 – 14,10

12,30 – 13,10

Хр.ет.2

29

Таня Андреева

четвъртък

12,30 – 13,10

Хр.Химия

30

Марияна Вълева

вторник

четвъртък

10,00 – 10,40

16,10 – 16,50

Хр.ет.2

31

Росен Деспов

петък

12,30 – 13,10

Хр.ет.2

32

Красимира Куцарова

вторник

сряда

13,30 – 14,10

12,30 – 13,10

Хр.ет.2

33

Марина Керемидчиева

сряда

четвъртък

12,30 – 13,10

13,30 – 14,10

Хр.ет.2

34

Панайот  Горов

вторник

13,30 – 14,10

ФС

35

Златинка Горова

четвъртък

11,45 – 12,25

ФС

36

Крали Кралев

четвъртък

13,30 – 14,10

ФС

37

Иван Василев

сряда

8,15 – 8,55

ФС

38

Минка Кюркчиева

сряда

13,00 – 13,40

Каб.№11

39

арх.Събин Попов

петък

11,45 – 12,25

14,15 – 14,55

Хр.ет.3

40

арх.Ваня Венелинова

вторник

петък

14,15 – 14,55

11,45 – 12,30

Хр.ет.3

41

инж.Цветелина Жекова

петък

12,30 – 13,10

Хр.ет.3

42

инж. Русанка Джанкова

сряда

четвъртък

11,45 – 12,30

16,05 – 16,55

Хр.ет.3

43

инж.Ани Данаилова - Костова

четвъртък

петък

15,00 – 15,45

12,00 – 12,45

Хр.ет.3

44

инж.Златина Иванова

сряда

петък

12,30 – 13,10

15,05 – 15,45

Хр.ет.3

45

инж.Нина Стоянова

четвъртък

12,00 – 12,45

Хр.ет.3

46

инж.Стефка Андреева

понеделник

сряда

13,10 – 13,50

11,00 – 11,45

Хр.ет.3

47

инж.Мими Кукуринкова

сряда

13,30 – 14,10

Хр.ет.2

48

инж.Антония Козарова

четвъртък

13,10 – 13,50

 

Хр.ет.2

49

инж.Тошка Михова

понеделник

сряда

10,05 – 10,45

16,55 – 17,35

Хр.ет.2

50

инж.Кремена Маркова

вторник

13,20 – 14,00

Хр.ет.3

51

инж.Дора Захариева

сряда

петък

12,30 – 13,10

  10,00 -10,40

Хр.Геодезия

52

инж.Радка Радева

сряда

16,45 – 17,25

 

Хр.Геодезия

53

инж.Жаклин Лазова

вторник

13,15 – 13,55

Хр.Геодезия

54

инж.Стефка Методиева

вторник

четвъртък

10,05 – 10,45

16,45 – 17,30

Хр.Геодезия

55

л.арх.Палмина Пакратян

понеделник

12,30 – 13,10

13,30 – 14,10

Хр.ет.3

56

л.арх.Евелина Пилукова

сряда

четвъртък

13,15 – 14,00

10,55 – 11,40

Хр.ет.3

57

л.арх Томас Ахчиян

сряда

10,55 – 11,40

13,30 – 14,10

Хр.ет.3

58

Л.арх.Анна Бакалова

 

понеделник

сряда

 

14,15 – 14,55

12,30 – 13,10

Хр.ет.3